Vi finns här för dig

Vår styrka är vårt team, deras kompetens och erfarenhet omlindas utav en personlighet som stämmer överens med de högt uppsatta krav och mål som vi på CO-Pilot har på oss själva och vår organisation. Tveka inte att kontakta oss för att få rätt kollegor för just  ditt  projekt.

Nils Johansson

VD

Mobil: 070-855 50 88
Direktnummer: 08-580 05 032
Mail: nils.johansson@copilot.se

Malin Ånöstam

Administrativ chef

Mobil: 076-782 76 19
Direktnummer: 08-580 05 031
Mail: malin.anostam@copilot.se

Lars Rönnberg

Produktionschef

Mobil: 070-263 33 62
Direktnummer: 08-580 05 033
Mail: lars.ronnberg@copilot.se

Ludvig Hamrin

Bygg & projektledning

Mobil: 072-251 30 86
Direktnummer: 08-580 05 035
Mail: ludvig.hamrin@copilot.se

Joakim Sohlberg

Bygg & projektledning

Mobil: 070-838 33 81
Direktnummer: 08-580 05 036
Mail: joakim.sohlberg@copilot.se

Kjell Strand

Bygg & projektledning

Mobil: 070-434 14 22
Direktnummer: 08-580 05 034
Mail: kjell.strand@copilot.se

Robert Westerlind

Bygg & projektledning

Mobil: 076-5872266
Direktnummer: 08-580 05 037
Mail: robert.westerlind@copilot.se

Martin Schreiber

Bygg & projektledning

Mobil: +46 70 786 04 43
Direktnummer: +46 8 580 05 038
Mail: martin.schreiber@copilot.se

VI ÄR DÄR DET HÄNDER

Följ oss

Skicka oss ett mail

Här hittar du oss!