team copilot

Engagemang, kommunikation och ett tydligt ledarskap är våra byggstenar och verktyg för att lyckas gå i mål med stora och komplexa projekt. Men vår framgångsfaktor är våra kollegor. Genom vår stora bredd och vårt kunnande kan vi tillgodose våra kunders olika behov och önskemål som en helhetsleverantör.

Lars Rönnberg

VD

Telefon: 070-263 33 62

lars.ronnberg@copilot.se

Nils Johansson

Affärsutvecklingschef, vice vd

Telefon: 070-855 50 88

nils.johansson@copilot.se

Malin Ånöstam

Administrativ chef

Telefon: 076-782 76 19

malin.anostam@copilot.se

Veronica Gestrup

EKONOMI

Telefon: 070-786 04 43

veronica.gestrup@copilot.se

VI FINNS HÄR FÖR DIG

Vår styrka är vårt team, deras kompetens och erfarenhet omlindas utav en personlighet som stämmer överens med de högt uppsatta krav och mål som vi på Copilot har på oss själva och vår organisation.  tveka inte på att ta kontakt med oss för att få rätt kollegor för just  ditt  projekt.

Joakim Hammarberg

TEKNIK & SÄKERHET

Telefon: 070-675 87 89

joacim.hammarberg@copilot.se

Jimmie Alebark

Bygg & Projektledning

Telefon: 072-015 28 65

jimmie.alebark@copilot.se

Kjell Strand

Bygg & Projektledning

Telefon: 070-434 14 22

kjell.strand@copilot.se

 

Joakim Sohlberg

Bygg & Projektledning

Telefon: 070-838 33 81

joakim.sohlberg@copilot.se

Mikael Backlund

Bygg & Projektledning

Telefon: 070-267 16 03

mikael.backlund@copilot.se

Anders Falk

Bygg & Projektledning

Telefon: 070-212 35 77

anders.falk@copilot.se

Ludvig Hamrin

Bygg & Projektledning

Telefon: 072-251 30 86

ludvig.hamrin@copilot.se

Adam Isbister

Bygg & Projektledning

Telefon: 073-989 11 33

adam.isbister@copilot.se

Patrik Söderström

Bygg & Projektledning

Telefon: 073-233 67 06

patrik.soderstrom@copilot.se

Stefan Lakus

Bygg & Projektledning

Telefon: 073-679 95 54

stefan.lakus@copilot.se

Victor Classon

Bygg & Projektledning

Telefon: 072-449 75 45

viktor.classon@copilot.se

VI ÄR STOLTA ÖVER VÅRA KUNDER

VI har en lång och gedigen erfarenhet i de flesta förekommande projekt och entreprenader, och vi har under årens lopp lyckats bygga upp ett stort och brett kontaktnät av både pålitliga och kunniga leverantörer och samarbetspartners.

VAD KUNDER SÄGER

För oss är det viktigt att arbeta långsiktigt och nära våra kunder. Vi driver och leder våra uppdrag mot uppsatta mål med höga krav på teamarbete och resultat.

Bättre  kan  det inte bli!  Vi blev klara i tid trots väder och vind. Detta gäng rekommenderas varmt !

A well designed, easy to use one with a good support. I highly recommend you consider Heli if you are going to make your website professional looking.

Great theme with a lots of customization possible. Customer service is fast, nice, and very competent. Thank you for this great product.